Довжоцький НВК
Чи потрібні у школі ранкові зарядки?

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-5 з 5 повідомлень
5. Степанова Оксана Володимирівна   (01.05.2011 17:46)
Дорогі колеги та учні!
Нам відомо, що вам випало щастя жити у прекрасній місцевості - Кам’янець-Подільського району , де знаходиться багато історичних памяток.
Гадаємо, що ви могли б розповісти про ваші пам"ятки євроклубівцям всієї України, а також проявити турботу про чистоту територій навколо цих памяток ( наприклад, прибрати сміття ). Можливо ви вже маєте досвід такої волонтерської праці, будемо вдячні про фотоматеріали та опис вашої акції.
Будемо вдячні, якщо ви погодитеся співпрацювати з євроклубівцями гімназії №2 м.Хмельницького та приєднаєтеся до нашого проекту "Волонтерська турбота про духовні скарби Хмельничинни".
Більш докладнішу інформацію про проект читайте на http://vol-km.ho.ua/
З повагою: заступник директора гімназії №2 м.Хмельницького Шенгілевич Світлана Геннадіївна, вчитель курсу «Європейські студії» Степанова О.В., учасники Європейського клубу «Кур’єри ЮНЕСКО». volontaire.histori@ukr.net.

4. Вадім Слободян [FallenAngel]  (24.05.2009 16:55)
0
А ти спочатку скажи мені і зайди разом зі мною тоді+ рейтінг. Бо без онлайн я не можу повищити.

3. Влад Рюмин [Влад]  (08.05.2009 22:24)
0
Шось ти розговорився.Не вірте йому,ніякого +рейтінга не буде. punch

2. Оксана Журляк   (06.05.2009 14:34)